Kompresory spalinowe

Kompresory spalinowe znane są w przemyśle już od dawna, w wielu sektorach są one w powszechnym zastosowaniu. Duże firmy zazwyczaj mają ich w nadwyżce, bowiem współcześnie większość hal produkcyjnych potrzebuje do funkcjonowania kompresorów. Lecz w chwili otwierania nowej firmy zakup na starcie nowego sprzętu będzie wiązać się z całkiem sporym kosztem. Gdzie nabywać kompresory spalinowe, aby nie stracić na nie majątku?

Zobacz również: serwis atmos

Żeby zaopatrzyć swoją nową fabrykę w sprężarki najlepszej jakości nie potrzebujemy wcale ich kupować, wystarczy wykorzystać możliwość leasingu. Przedsiębiorcy mogą go otrzymać głównie u producenta sprężarek, dysponują oni nie jedynie nowymi maszynami, ale także używanymi. Oczywiście cena dzierżawy pojedynczej sprężarki uzależniona jest od kondycji, wieku oraz funkcji maszyny. Leasingodawca zawiera z nami kontrakt na czas ograniczony, w tym czasie będziemy zobligowani do comiesięcznego uiszczania odpowiedniej sumy opłat, w zamian za możliwość korzystania z kompresorów w swojej firmie. Po upływie umowy można kompresory spalinowe nabyć albo tez zrezygnować z dzierżawy. Kolejną, atrakcyjną opcją jest nabycie urządzenia z odzysku. Wiąże się to oczywiście z niebezpieczeństwem zakupu wadliwego towaru, jednak cena może być niezwykle interesująca. Najlepiej używane kompresory nabywać u rzetelnego sprzedawcy, przykładowo dużej firmy, która systematycznie wymienia sprzęt na lepszy model. Tego typu używane kompresory spalinowe powinny nam służyć jeszcze parę lat, trzeba jedynie przestrzegać odpowiedniej konserwacji sprzętu. 

Wysokiej jakości kompresory do zastosowania przemysłowego są raczej kosztownymi maszynami. Początkujący przedsiębiorca może nabyć je w niższej cenie, wybierając używane egzemplarze. Można również wydzierżawić nowy kompresor bezpośrednio u producenta.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*