sklep z panelami firmy Parador

Jesteśmy fachową firmą zajmującą się sprzedażą najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających potrzebom współczesnych, wymagających kontrahentów. Nasz punkt internetowy jest na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród nabywających. Działamy w branży od 20 lat i wciąż się rozwijamy proponując optymalne rozwiązania popularne dzisiejszemu rynkowi.

Panele podłogowe – klasa, prostota oraz minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym klientom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamysł został osiągnięty, co dla naszej klarownej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele podłogowe?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w naszej profesjonalnej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak zwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest specjalnymi, samozatrzaskowymi piórami. Nowatorska podłoga pojawia się błyskawicznie oraz nie niezbędne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym kliencie, wskutek tego panele znajdujące się w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie charakteryzują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Interesujący, modny design – niebanalne wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie sprawia jakichkolwiek kłopotów!

•             Trwałość i odporność na uszkodzenia – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że kolejna podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Oczekuje na Ciebie zespół kompetentnych sprzedawców!

Nasza marka funkcjonuje w oparciu o jasną i przykładną politykę. Pośród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą kontrahentom profesjonalną radą oraz pomocą w doborze odpowiedniego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na jakim od początku działalności oparliśmy budowę marki.

 

Propozycja dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych klientów są także tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Oczywiście dla nich posiadamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Jednakowo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Posadzka w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną posadzkę trzeba było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Obecnie nawet najogromniejszą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie kilka dni. Wykwalifikowani fachowcy nieraz potrzebują tylko kilku godzin. To znacznie reorganizuje proces remontu i daje szansę na obszerne oszczędności!

Chcemy zaprosić wszystkich Państwa do zapoznania się z naszym całkowitym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli niepokoją Państwa jakiekolwiek pytania czy też wątpliwości zachęcamy też do kontaktu a chętnie na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador sklep internetowy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*