Kiedy zatrzaśniemy klucze w samochodzie

Powszednia pogoń za pracą i obowiązkamipowoduje, że niejednokrotnie zapominamy oprzyziemnych sprawach. Spiesząc się popełniamybłędy, nieraz są to niestety błędyniezmierniekosztowne. Nie należy dalekoposzukiwać przykładów – wyobraźmysobie, że spieszymy się na ważne biznesowe spotkanie. Wbiegamy do biura po zaświadczenia oraz wracamy do auta.Niestety, ale przez przypadek nie zabraliśmy kluczyków,jakie pozostały na fotelu kierowcy.

Sprawa wydaje się nieinwazyjna? Nic owiele bardziej błędnego – wielenowych aut ma pobocznezabezpieczenia antykradzieżowe. Jeśli nie zamkniemy samochodu,te po kilku minutach samo włączy centralny zamek izatrzaśnie drzwi – z kluczykami w środku. Pozostajemy w takim razie z samochodemoraz kluczykami w środku – my tudzież stoimy na zewnątrzoraz powoli zauważamy, w jak mizernejsytuacji się znajdujemy. Nie ma kłopotu, gdy w pobliżumamy zapasowe kluczyki – co jednak wsytuacji, gdy nie mamy rezerwowego pilota lub ten znajduje się setki kilometrów od nas? Jestjedynie jedno rozwiązanie – otwieranie aut gorzów.

Faktycznie, jest również innerozwiązanie, jakkolwiek tegoakurat nie polecamy. Możemywybić szybę – w przypadku nowych aut nietylko narazimy się na wielkiekoszty, leczteż obniżymy wartość samochodu (każda szyba ma swójnumer serii, jaki w wypadku odsprzedaży wielokrotnie jest sprawdzany przezpotencjalnych kupujących – jeśli któraśz szyb zostanie wymieniona, wzbudzi to od razu podejrzenia).Powracając do pogotowia ślusarskiego -ekspert potrafi otworzyć drzwiauta bez zastosowania młotka czy innych prymitywnychprzyrządów. Decydując się na samochodowego ślusarzajesteśmy w stanie liczyć na:

•             Szybkąi fachową obsługę – takie pogotowiadocierają do Klientów w parę minut

•             Oszczędzamyfinanse – auto zostanie otwarte bez uszkodzeń szyby czyinnych szczegółów karoserii

•             Nieobniżamy wartości samochodu – zbita szyba potrafiefektywnie obniżyć wartość rynkową pojazdu.

 

Zatem gdy przydarzy się sytuacja,że zatrzaśniemy kluczyki w samochodzie – warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy przy użyciukompetentnego wyposażeniaekspresowo dostaną się do środkasamochodu. 


Sprawdź także: otwieranie samochodu gorzów

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*