Kasyn Online

Historia Kasyna Internetowego

XVII w to wiek gdy zrodziły się pierwsze gry hazardowe. Ruletka, poker i wiele innych gier karcianych, które bazowały się na prawdopodobieństwie – dostarczając wiele zabawy, jeszcze więcej emocji. Teraz gry hazardowe utożsamia się nie tylko z ryzykiem i pieniędzmi, lecz i z kasynami internetowymi. 

Pierwsze kasyna powstały w XVIII wieku w Europie, a konkretniej we Francji. W 1842 r w Monako zaczęła działać pierwsza europejska odmiana ruletki, która gromadziła wielu bogatych graczy. Nurt kasynowy przemieścił się szybko na cały świat – głównie do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, gdzie do dzisiaj działa duża ilość kasyn. Za przykład może posłużyć tu słynne Las Vegas – miasto w stanie Nevada, będące światową stolicą hazardu. Jednak tradycyjne kasyna tracą ostatnio na rzecz kasyna online.

Otwarcie kasyn internetowych

2000 r to czas utworzenia pierwszych kasyn online, które zaciekawiły internautów. Razem z udoskonalaniem się protokołu www zrodziły się udogodnienia, które ze świata wirtualnego zostały przeniesione do rzeczywistego. Obecnie to świat online narzuca reguły. Tak samo jest w hazardzie – kasyna internetowe proponują wygodę i dużo więcej możliwości, niż kasyna tradycyjne.

Czemu warto bawić się w kasynach online:

– Wygoda – możemy usiąść w wygodnym domowym fotelu i gramy partię pokera czy ruletkę.

– Dostępność – nie bacząc na naszą lokalizację z kasyna online może korzystać każdy kto ma Internet. To duża zaleta dla naszych rodaków, jako że w Polsce nie ma dużej ilości kasyn (prawo skutecznie zabrania tworzenia nowych kasyn). Jest to też wspaniały sposób dla osób zamieszkujących w małych miejscowościach które mają daleko do większych miast z kasynami.

– Więcej gier – prawda jest jedna polskie kasyna nie są na czołowym miejscu pod kątem różnorakości gier. w zwykłym kasynie możemy pograć w Black Jack’a, ruletkę czy automaty, lecz i tam ich jest ich mało.

– Brak ograniczeń finansowych a także szybkie przeprowadzenie transakcji – dzięki dużej ilości metod płatności nie musimy dysponować ogromnymi środkami w gotówce. Może to być jeden przelew z konta, by móc zagrać w kasynie online.

– Bonusy i oferty specjalne –tradycyjne kasyna nie używają bonusów czy darmowych spinów. Kasyna internetowe stosują za to często, zapraszając użytkowników, podwajają ich wpłaty, przygotowują specjalne bonusy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*